ЗАТВОРЕТЕ

/

Vrácení/výměna

Zásady vrácení
Naším cílem je vaše spokojenost. Pokud nejste s nákupem spokojeni, kontaktujte nás prosím nejprve e-mailem.

dobrý nápad:

1. Pro vaše pohodlí vám doporučujeme vrátit balíček prostřednictvím paušální sazby USPS se sledovacím číslem, protože neneseme odpovědnost za ztracené nebo odcizené balíčky. Bez potvrzení o příjmu vám úvěrový rámec neposkytneme. Jste zodpovědní za vracení zásilky a musíte za přepravu zaplatit předem.

2. Vrácené zboží musí být nenošené, neprané, nestříhané a upravené (bez skvrn od make-upu, deodorantu nebo odření), včetně dárkového a produktového balení.  Vadné produkty je nutné nahlásit e-mailem do 14 dnů od obdržení. Pokud nepožádáte, půjčku vám neposkytneme. Pokud máte pocit, že jste neobdrželi správný produkt, kontaktujte nás do 14 dnů od obdržení.  Oznamovací e-mail: service.center.1@outlook.com.

3. Zákazníkům nebude účtován více než jeden poplatek za dopravu (včetně vrácení), uživatelům nebudou účtovány poplatky za opětovné naskladnění vrácených produktů. Pokud je vrácení způsobeno problémem kupujícího. Návratové štítky neposkytujeme. Za objednávky, které jsou odmítnuty nebo vráceny zákazníkem z důvodu adresy „selhání dodávky“, je nutné zaplatit poplatek za opětovné naskladnění. Neoprávněná odmítnutí po dodání nejsou povolena a náklady na neoprávněné odmítnutí/vrácení nese kupující.

vrátit se:

1. Pokud je vrácení způsobeno naším problémem (např. špatný produkt, problém s kvalitou produktu), vrátíme vám plnou náhradu;

2. Pokud je vrácení způsobeno problémem kupujícího (např. se vám nelíbí/chcete, objednali jste si špatný produkt/velikost), odečteme 20 USD z vrácení peněz, protože náklady na dopravu a manipulaci budou ztraceny, potřebujete kontaktujte nás pro vrácení peněz do jednoho měsíce od data přijetí.

3. Jakmile bude vaše vrácené zboží přijato a zkontrolováno, zašleme vám e-mail s oznámením, že jsme obdrželi vaši vrácenou položku. Budeme vás také informovat, když bude vaše vrácení schváleno nebo zamítnuto. Po schválení bude vaše refundace zpracována a automaticky stržena na vaši kreditní kartu nebo původní platební metodu do stanoveného počtu dnů. Pokud již svou původní kartu nepoužíváte, kontaktujte nás předem.

4. Pokud máte nějaké problémy s objednávkou/produktem/platbou, kontaktujte nás prosím nejprve. Pokud produkt vrátíte, aniž byste nás kontaktovali, nebo pokud není důvod vznášet námitky, nevrátíme peníze ani reklamaci v souladu s našimi zásadami.

Storno a výměna:

Objednávku/položku můžete zrušit do 2 hodin prostřednictvím e-mailu našeho zákaznického servisu (service.center.1@outlook.com). Přes 2 hodiny jsme si nemohli být jisti, zda to bude fungovat.

Pokud si přejete změnit objednávku před jejím odesláním, je účtován poplatek 5 USD; Po odeslání již objednávku nemůžeme změnit/zrušit.

Jakmile bude vaše objednávka odeslána, pokud ji chcete vyměnit za stejnou položku, zašlete e-mail na adresu service.center.1@outlook.com s informacemi o vrácení peněz.

 

 

Právo na vrácení je vyhrazeno:

Vyhrazujeme si právo dle vlastního uvážení kdykoli určit a omezit, odmítnout a/nebo odmítnout vrácení zákazníka z následujících důvodů:

1. Historie nepravidelných nebo nadměrných výnosů;

2. Nepravidelné nebo nadměrné vracení použitých, pozměněných, vypraných, poškozených nebo ztracených položek;

3. Potenciální podvod nebo trestný čin.

Nesprávné produkty dodané k nám budou po obdržení odmítnuty.

Nadměrné vracení zboží:  Náš tým na ochranu zákazníků se také zabývá situacemi, kdy může historie vracení zákazníka naznačovat podvodnou činnost. V takovém případě vás bude tým ochrany zákazníků kontaktovat, aby projednal situaci a spolupracoval s vámi na vyřešení problému nebo rozhodl, zda bychom měli odmítnout poskytování budoucí služby. I když nikdy nechceme naše zákazníky odstrčit, musíme zajistit bezpečnost, pohodu a pohodlí všech našich zákazníků po celém světě.