ЗАТВОРЕТЕ

Zásady dopravy

Pokyny k odeslání

Standardní doručení 120CZK (dodání 10–21 dní)

Rychlé doručení 160CZK (dodání 7-15 dní)

 

Kupující akceptuje následující podmínky:

1. Pokud v zemi přijetí platí clo, ale clo hradí zákazník.
2. Z důvodu prodlení kupujícího s dodáním nebo změnou adresy a dalších souvisejících nákladů nese tuto část nákladů kupující.
3. Z vlastních důvodů kupujícího, jako je zrušení objednávky nebo její poloviční vrácení, tuto část nákladů nese kupující.

Proč je objednávka odeslána v jiném balíku?

Pokud máte objednávku na několik položek, mohou být všechny odeslány z různých mezinárodních skladů v závislosti na tom, který z nich je nejrychlejší. Nebo, pokud je produkt oblíbený a dorazí trochu pozdě, můžeme jej odeslat v různých zásilkách v různou dobu, aby vaše objednávka nedorazila co nejrychleji!

Kdy obdržím svou objednávku?

Objednávky jsou odesílány přímo z našich mnoha místních a mezinárodních skladů a snažíme se zajistit, aby vaše objednávka dorazila co nejrychleji! Protože je naše nabídka velmi oblíbená, pamatujte, že objednávka dorazí do Polska během 10-20 dnů (v závislosti na produktu). Upozorňujeme, že vzhledem k popularitě našich nabídek se jedná pouze o odhady a dodávky mohou být zpožděny kvůli nové epidemii koronaviru.

Existují daně?

Ceny uvedené na našich webových stránkách jsou bez daně a jsou vyjádřeny v amerických dolarech, což znamená, že po obdržení objednávky můžete být odpovědní za clo a daně. Dovozní cla, cla a související poplatky mohou být účtovány, jakmile vaše objednávka dorazí na místo určení, jak je stanoveno místními zvyklostmi. Za placení těchto poplatků a daní jste odpovědní vy, nikoli my. Neneseme odpovědnost za zpoždění způsobená celními úřady ve vaší zemi. Pro více informací o poplatcích kontaktujte prosím místní celní úřad.

Kdy obdržím svou zásilku po zaplacení?

Dodací lhůta: Po obdržení vaší objednávky provádíme kontrolu kvality a testování před odesláním, abychom zajistili kvalitu produktu.
Doba zpracování se liší v závislosti na produktu, průměrná doba zpracování je přibližně 1-3 dny;

Kolik stojí doprava?

Záleží na produktu a regionu při placení.

Jak mohu sledovat svou objednávku?

Jakmile zadáte objednávku, náš systém vám zašle e-mail s podrobnostmi vaší objednávky. Sledujte svou objednávku pomocí sledovacího čísla v odkazu pro sledování.

dobrý nápad:

1. Obvykle místní balíkový odesílatel doručuje balík v pracovní dny (pondělí až pátek), aby bylo zajištěno bezpečné doručení balíku, proto se doporučuje zvolit adresu, kde lze balík vyzvednout v pracovní den. Doručovací adresa. Nejlepší je nechat telefon zapnutý v předpokládaný čas příjezdu, protože odesílatel vás může kontaktovat telefonicky.

2. Zásilková služba, kterou používáme, musí mít pro úspěšné doručení podpis zákazníka. Ujistěte se proto, že se vy nebo váš oprávněný zástupce nacházíte na dodací adrese. Neneseme odpovědnost za ztracené nebo odcizené balíčky, pokud jsme je zaslali na vaši dodací adresu a podepsali dokumenty.

Doručení ovlivněné Covid-19 bude mírně zpožděno.